17 Yaşındaki Aleyna Tilki, İlk Arabasını Aldı!

Müziğimizin son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden olan Aleyna Tilki, 18 yaşına girmesine 6 ay kala ilk otomobilini aldı. Henüz 17 yaşında olan ve lise son sınıfta eğitimine devam eden Aleyna Tilki, araba kullanmak için bir hayli sabırsızlanıyor olacak ki 18 yaşına girmesine daha 6 ay olmasına rağmen kendisine pahalı bir doğum günü hediyesi aldı. ...

2017 M11 30

Müziğimizin son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden olan Aleyna Tilki, 18 yaşına girmesine 6 ay kala ilk otomobilini aldı. Henüz 17 yaşında olan ve lise son sınıfta eğitimine devam eden Aleyna Tilki, araba kullanmak için bir hayli sabırsızlanıyor olacak ki 18 yaşına girmesine daha 6 ay olmasına rağmen kendisine pahalı bir doğum günü hediyesi aldı.

Peki kimdir bu Aleyna Tilki, hiç merak ettiniz mi? İsterseniz birazcık Aleyna Tilki’nin hayatından bahsedelim…

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna, aslen Konyalıdır. 2014 yılında TV 8’de yayınlanan ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” programında söylediği ‘‘Gesi Bağları” şarkısıyla dikkatleri üzerine toplayan genç şarkıcı, asıl çıkışını ise Emrah Karaduman’la birlikte çıkardıkları ”Cevapsız Çınlama” şarkısıyla yaptı. Şarkı kısa sürede büyük çıkış yakaladı ve müzik listelerinde uzunca bir süre üst sıralarda yer aldı. Bu şarkının ardından magazin gündemine bomba gibi giren şarkıcı, geçtiğimiz yaz çıkardığı ”Sen Olsan Bari” şarkısıyla da büyük beğeni topladı. Şarkının ünü, Türkiye sınırlarını aştı. Böylelikle kendisine büyük bir hayran kitlesi yaratan Aleyna Tilki, uzun bir süredir ise sessizliğini koruyor.

Özel hayatını ve kariyerini kısaca özetlediğimiz Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde kendisine erken bir doğum günü hediyesi aldı. 18 yaşına girmesine henüz 6 ay olmasına rağmen, kendisine lüks bir otomobil alan güzel şarkıcı, böylece araba kullanmak için ne kadar sabırsızlandığını göstermiş oldu.

İşte karşınızda Aleyna Tilki ve yepyeni Mini Cooper’ı!

loading...