Bir Dönemin Kraliçesi Britney Spears

Pop müziğin ünlü ismi Britney Spears'ı tanımayan yoktur. İnişli çıkışlı bir kariyere sahip olan Spears, bir dönem yaşadığı depresyonla magazin gündemini fazlasıyla meşgul etmişti. Britney Spears, kariyer basamaklarını nasıl tırmandı, hiç merak ettiniz mi? 2 Aralık 1981‘de Amerika’nın Mississippi eyaletinde dünyaya gelen Spears, müziğe olan düşkünlüğü sebebiyle genç yaşta bir çocuk dans grubuna girdi ve ...

2017 M11 23

Pop müziğin ünlü ismi Britney Spears’ı tanımayan yoktur. İnişli çıkışlı bir kariyere sahip olan Spears, bir dönem yaşadığı depresyonla magazin gündemini fazlasıyla meşgul etmişti.

Britney Spears, kariyer basamaklarını nasıl tırmandı, hiç merak ettiniz mi?

2 Aralık 1981‘de Amerika’nın Mississippi eyaletinde dünyaya gelen Spears, müziğe olan düşkünlüğü sebebiyle genç yaşta bir çocuk dans grubuna girdi ve ardından Disney‘in çocuk programlarından birinde yer aldı. Bu programda dikkat çeken ve bir anda yapımcıların ilgi odağı olan genç şarkıcı, Broadway Dans Merkezi‘nde eğitim görmeye ve televizyon reklamlarında oynamaya başladı. 3 yıllık dans ve müzik eğitiminin ardından 15 yaşındayken bir pop grubuna girdi ve ertesi sene ilk albümünü çıkardı. Whitney Houston ve Backstreet Boys gibi isimlerin yapımcılarıyla çalıştı. Henüz 18 yaşındayken “Baby One More Time” parçasıyla olay yarattı ve müzik listelerini altüst etti.

”Baby One More Time” şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve kariyer basamaklarını son sürat tırmanmaya başlayan Britney, popülerliğinin iyice artmasıyla birlikte, magazin gündeminde sürekli ilk sıralarda kendine yer buldu.

Daha sonra başarılı albümlerine devam eden ve şarkıları hep en çok dinlenen şarkılar arasında yer alan Britney Spears, özel hayatıyla da sürekli gündemi meşgul etmeye devam etti.

İkinci eşinden de ayrılmasıyla birlite bunalıma geçen ve kendisini müziğe veremeyen Britney, yaşadığı depresyonla popülerliğini iyiden iyiye kaybetmeye başladı. Yaşadığı bu günleri zor da olsa atlatan Britney, şimdilerde yine birbirinden güzel işlerin altına imza atmaya devam ediyor.

Peki, şarkılarıyla ve özel hayatıyla çok konuşulan Britney Spears, hangi otomobili kullanmayı tercih ediyor hiç düşündünüz mü? İşte karşınızda Britney Spears ve servet değerindeki otomobili Maserati GranTurismo.

loading...