Süper Kahramanların Süper Arabaları

Marvel Sinematik Evreni'ni bilmeyen yoktur. Onlarca film ve diziden oluşan bu evren, 2008 yılında Robert Downey'in başrol olduğu ilk Ironman filmiyle başladı. Daha sonra ise onlarca yapım izledik bu evrene ait. Son olarak ise Infinity War filminin fragmanıyla bizi bir kez daha heyecanlandırmayı başardı Marvel. Marvel'in 2018 yılında vizyona girecek filmi Infinity War filmi, yayınladığı ...

2017 M11 30

Marvel Sinematik Evreni’ni bilmeyen yoktur. Onlarca film ve diziden oluşan bu evren, 2008 yılında Robert Downey’in başrol olduğu ilk Ironman filmiyle başladı. Daha sonra ise onlarca yapım izledik bu evrene ait. Son olarak ise Infinity War filminin fragmanıyla bizi bir kez daha heyecanlandırmayı başardı Marvel.

Marvel’in 2018 yılında vizyona girecek filmi Infinity War filmi, yayınladığı fragmanla hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Marvel’in en karizmatik süper kahramanlarını bir kez daha bir araya getiren film, 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek. Biz de film vizyona girmeden önce, Marvel’in birbirinden yetenekli süper kahramanlarının günlük hayattaki favori otomobillerini sizler için derledik.

1) Chris Hemsworth – Thor – Acura

2) Robert Downey Jr. – Ironman – Audi R8

3) Benedict Cumberbatch – Doctor Strange – Alfa Romeo Giulia

4) Zoe Saldana – Gamora – Audi A6

5) Scarlett Johansson – Black Widow – Toyota Prius

loading...