Yakışıklı Oyuncunun Yakışıklı Arabası

Kıvanç Tatlıtuğ'un ünü, Türkiye sınırlarını çoktan aştı. Özellikle televizyon dizileriyle Ortadoğu'da da büyük bir hayran kitlesi edinen Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde ise yepyeni bir sinema filminde rol almaya hazırlanıyor. 2013 yılında ”Kelebeğin Rüyası” filmiyle hayranlarını büyüleyen Kıvanç Tatlıtuğ, 4 yıl aradan sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Üstelik Tatlıtuğ'un filmdeki partneri de belli oldu bile… Çekimlerine Kaş'ta devam ...

2017 M11 18

Kıvanç Tatlıtuğ’un ünü, Türkiye sınırlarını çoktan aştı. Özellikle televizyon dizileriyle Ortadoğu’da da büyük bir hayran kitlesi edinen Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde ise yepyeni bir sinema filminde rol almaya hazırlanıyor.

2013 yılında ”Kelebeğin Rüyası” filmiyle hayranlarını büyüleyen Kıvanç Tatlıtuğ, 4 yıl aradan sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Üstelik Tatlıtuğ’un filmdeki partneri de belli oldu bile… Çekimlerine Kaş’ta devam edilen filmde yakışıklı oyuncuya ”Fi” dizisiyle büyük sükse yapan Büşra Develi eşlik edecek.

Bir baba ve oğulun hikayesini konu edecek ”Hadi Be Oğlum!” filmiyle beyazperdeye geri dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz sezon ise ”Cesur ve Güzel” dizisindeki rolüyle bir kez daha sevenlerini etkilemişti.

Oyunculuk yeteneği ve yakışıklılığı ile ünü Türkiye sınırlarını aşan Kıvanç Tatlıtuğ’un, sinema dışında başka bir tutkusu da bulunuyor. Kıvanç Tatlıtuğ sıkı bir motosiklet tutkunu ve aynı zamanda garajında da birçok lüks araba bulunuyor.

Peki, Kıvanç Tatlıtuğ’un garajındaki araçlardan en özeli hangisi merak ediyor musunuz? Tabii ki geçtiğimiz yıl 50 bin TL’ye satın aldığı ve modifiyesine de 200 bin TL harcadığı cipi…

İşte karşınızda, Kıvanç Tatlıtuğ ve severek kullandığı araçlarından biri olan cipi 1992 model Chevrolet Tahoe!

loading...