Yeşil Sahaların Yakışıklı İsmi David Beckham

Hem futbol oynadığı dönemin en büyük yıldızlarından hem de yakışıklılığıyla milyonlarca hayran kitlesine sahip bir isim David Beckham… Peki kimdir bu David Beckham? Gelin, öncelikle David Beckham'ın başarılarla dolu kariyerine hep birlikte göz atalım. Asıl adı David Robert Joseph Beckham olan eski futbolcu, 2 Mayıs 1975 tarihinde İngiltere, Leytonstone’da dünyaya geldi. Babası Ted Beckham mutfak ...

2017 M12 7

Hem futbol oynadığı dönemin en büyük yıldızlarından hem de yakışıklılığıyla milyonlarca hayran kitlesine sahip bir isim David Beckham…

Peki kimdir bu David Beckham? Gelin, öncelikle David Beckham’ın başarılarla dolu kariyerine hep birlikte göz atalım.

Asıl adı David Robert Joseph Beckham olan eski futbolcu, 2 Mayıs 1975 tarihinde İngiltere, Leytonstone’da dünyaya geldi. Babası Ted Beckham mutfak tesisatçısı, annesi Sandra ise kuafördü. Çocukluğundan beri futbolcu olmak isteyen David Beckham, kariyerine aynı zamanda fanatik taraftarı olduğu Manchester United takımında başlamıştır. Burada gösterdiği başarılı performansı sonrası, dönemin ”Los Galacticos” olarak adlandırılan rüya takımı Real Madrid’e transfer oldu. Real Madrid kariyerine sayısız başarı sığdıran Beckham, daha sonra İtalyan devi Milan’ın yolunu tuttu. Burada da iyi performans gösteren Beckham, kariyerinin sonuna yaklaşınca, Amerikan Ligi takımlarında LA Galay’nin yolunu tuttu. Amerika’da mutlu olan ama kariyerinde son kez Avrupa’da forma giymek isteyen İngiliz Futbolcu, Fransız devi PSG’den teklif alınca hemen kabul etti. Oynadığı 5 takımda da sayısız başarı kazanan ve döneminin en iyi futbolcuları arasında yer alan Beckham, Paris Saint-Germain ile yaşadığı son şampiyonluktan sonra futbolu bıraktı.

Daha sonra kendi markasını piyasaya süren ve birçok reklam filminde yer alan David Beckham, son olarak da bir sinema filminde kendisine yer buldu.

Futbolu ve özel hayatıyla başarıya doymayan David Beckham’ın, evinin garajında da birçok lüks otomobili bulunuyor. Peki, lüks yaşantısıyla bilinen ve birbirinden lüks otomobillere sahip İngiliz futbolcunun favori otomobilini hiç merak ettiniz mi? İşte karşınızda, David Beckham’ın favori otomobili; tamı tamına 407 bin dolar değeriyle Rolls-Royce Phantom Drophead.

loading...