Yeşilçam'ın En Büyük Ustalarından Şener Şen

Rol aldığı film, dizi ve tiyatro oyunlarıyla hepimizin çocukluk kahramanı olan Şener Şen, şimdilerde ise yeni filmi ”Yol Ayrımı” ile sinemaseverleri büyülemeye devam ediyor. Usta yönetmen Yavuz Turgul'un yönettiği ve başrollerini Şener Şen ve Mert Fırat'ın paylaştığı Yol Ayrımı, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Daha önce Eşkiye, Kabadayı, Kibar Feyzo, ...

2017 M11 23

Rol aldığı film, dizi ve tiyatro oyunlarıyla hepimizin çocukluk kahramanı olan Şener Şen, şimdilerde ise yeni filmi ”Yol Ayrımı” ile sinemaseverleri büyülemeye devam ediyor.

Usta yönetmen Yavuz Turgul’un yönettiği ve başrollerini Şener Şen ve Mert Fırat’ın paylaştığı Yol Ayrımı, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Daha önce Eşkiye, Kabadayı, Kibar Feyzo, Çiçek Abbas gibi filmlerle bizleri büyüleyen Şener Şen, Yol Ayrımı filminde de muhteşem bir oyunculuk sergileyerek izleyenleri mest ediyor.

Şimdiye kadar sayısız filmde rol alan ve rol aldığı her filmde bir film nasıl yaşanarak oynanırı bizlere gösteren Şener Şen, yeni filmiyle de genç oyunculara bir kez daha örnek oluyor. Özellikle Hababam Sınıfı serisindeki ”Badi Ekrem” karakteri, aradan yıllar geçmesine rağmen hala unutulmuyor.

Kariyerinde Yavuz Turgul ve Ertem Eğilmez gibi birçok usta yönetmenle çalışan 76 yaşındaki büyük aktör, yine bir Yavuz Turgul filmi olan ”Yol Ayrımı” ile haranlarının karşısına çıkıyor.

Peki, Yeşilçam’ın efsane ismi Şener Şen, günlük hayatında hangi otomobili kullanıyor, hiç merak ettiniz mi?

İşte karşınızda Şener Şen ve yaklaşık 300 bin TL değerindeki otomobili Audi Q3.

loading...