Yükselen Değerimiz Nusret, Yine Çok Konuşulacak!

Instagram paylaşımlarıyla ün kazanan ve geçtiğimiz aylarda da Netflix‘in Narcos dizisi tanıtım videosunda yer alan Nusret, şimdi de Google Pixel 2 için çekilen reklam filminde boy gösterdi. Google'ın yeni akıllı telefonu Pixel 2 için hazırlanan yeni reklam filminin 28. saniyesinde ”Ellerini kullanmadan…” repliğiyle Nusret Gökçe karşımıza çıktı. Et restoranları ile dünyaya adını duyuran Nusret Gökçe, ününe ...

2017 M11 8

Instagram paylaşımlarıyla ün kazanan ve geçtiğimiz aylarda da Netflix‘in Narcos dizisi tanıtım videosunda yer alan Nusret, şimdi de Google Pixel 2 için çekilen reklam filminde boy gösterdi.

Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 2 için hazırlanan yeni reklam filminin 28. saniyesinde ”Ellerini kullanmadan…” repliğiyle Nusret Gökçe karşımıza çıktı.

Et restoranları ile dünyaya adını duyuran Nusret Gökçe, ününe ün katmaya devam ediyor. Holywood’dan ve Türkiye’den birçok ünlü onun restoranına et yemek için geliyor. Tadına doyum olmayan etleri ve Instagram’da yayınladığı videolarla adından fazlasıyla söz ettiren ve dünya çapında bir üne kavuşan Nusret, şimdi de Google’ın reklamında rol alarak adından söz ettirdi.

Peki, zamanında 1800 TL maaşla çalışan ve kendi restoranını açtıktan sonra paraya para demeyen Nusret’in otomobil tercihini merak ediyor musunuz? İşte garajında birçok araba bulunan Nusret’in favori otomobilir; 1967 model Ford Mustang Convertible.

loading...