Okan Altan

Mevcut minik otomobillerin sonu!

2019 M02 17

Yakın gelecekte büyük üreticilerin içten yanmalı motorlu A ve B segmenti otomobilleri artık üretilmeyecek!.. Sadece elektrikli olacaklar!..

Elektriklilerin gerçek yüzü

2018 M07 23

Elektrikli otomobiller müthiş iddialarla yaygınlaşmaya başlıyor. Fakat, katalog değerleri ile gerçek performansları arasında ne kadar fark var? İlk kez karşılaştırmalı bir test ile gerçek menzilleri ortaya çıktı!..

Yeni A6 ile premiumda "roller değişti"

2018 M07 19

Audi, E-Sınıfı gibi bildiğimiz ağır başlı A6 modelinin artık 5-Serisi gibi sporcu olmasını istemiş… 8. nesil Audi A6, hibrit teknolojisi, 39 adet sürüş asistanı, sezgisel kullanım özellikli bilgi ve eğlence sistemi ve dinamik tüm tekerden yönlendirme sistemi ile otomobilde business class konforuna sportiflik katmış…

CLS’yi küçült, A olsun!

2018 M07 13

Mercedes-Benz’in en modern büyük otomobili CLS ile aynı tasarım çizgilerinde hazırlanmış olan, yeni genç A-Sınıfı, “Sizinle sohbet eden Yapay Zeka” gibi ilerici teknolojilerle yenilendi ve kompakt premium otomobil segmentindeki kurallları adeta yeniden belirleyerek, Türkiye yollarına çıktı.

Er Meydanı

2018 M07 10

Faizler uygunken, döviz kurları çıldırmamışken, müşteriler kapıdayken, otomobil satmak kolaydı… Ya şimdi?!..

Alman premiumlarına karşı Fransız lüksü!

2018 M06 5

Audi, BMW ve Mercedes’in modern SUV’larına karşı bir lüks Fransız. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Türkiye ikinci evimiz

2018 M05 29

 Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Yerli otomobilde geride kalmayalım!

2018 M05 17

Fırtınaya dönüşen elektrikli otomobil rüzgarı içinde yerli ve milli otomobilimizin planları, umarız demode kalmaz!..

En büyük ve en tasarruflu Range Rover!

2018 M04 11

Dünyanın ilk tümüyle aluminyum hafif ve rijid monokok gövdeli SUV’si olan Range Rover,  2018 model yılıyla Plug-In hibrid elektrikli olarak da, performans, verimlilik ve detaylarındaki farkını bir kez daha vurguluyor.