Klasik otomobilciler Zafer Bayramını pistte ve caddede kutladı

Klasik otomobiller Zafer Bayramı konvoyu için Intercity İstanbul Park’ta toplandı, Bağdat Caddesi üzerinden Kadıköy'deki kutlamalara katıldı.

2018 M08 31
1 / 7
Türkiye’de otomobil ve motor sporları kültürünün önemli bir buluşma noktası haine gelen Intercity Istanbul Park, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde yarım asrı devirmiş klasik otomobilleri ağırladı.
2 / 7
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yılı kutlamaları kapsamında Intercity İstanbul Park Formula 1 pistinde toplanan İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’ne üye klasik otomobiller, 5.5 km’lik Formula 1 pistinde “Zafer Konvoyu” oluşturdular ve burada 3 tur attılar.
3 / 7
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin organizasyonunda, Intercity İstanbul Park’ın destekleriyle gerçekleştirilen etkinlikte, milli mücadelemizde birer mihenk taşı olmuş zaferlerimizin ve cumhuriyet kazanımlarıyla elde edilmiş milli bayramlarımızın, Türk ulusu var olduğu müddetçe en coşkulu şekilde kutlanması gerekliliğine dikkat çekilmiş oldu.
4 / 7
Türk bayraklarıyla konvoy oluşturup, Kadıköy’e doğru yola çıkan 100’den fazla klasik otomobil, Bağdat Caddesi’nde büyük ilgi gördüler.
5 / 7
6 / 7
7 / 7

loading...