2025 yılına kadar elektrikli otomobil üretimi artacak

2025 yılına kadar elektrikli otomobil üretimi artacak. UBS global’in araştırmasına göre, 2025 yılında dünyada satılan otomobillerin% 16'sı elektrikli olacak. 2025 yılına kadar elektrikli otomobil üretimi artacak Artan akaryakıt fiyatları alternatif yakıtları ön plana çıkardı. Elektrikli otomobiller özellikle son zamanlarda fazlasıyla hayatımızda olamaya başladı. Bu doğrultuda 2025 yılına kadar toplam pazarda %16 paya ulaşabilir. Pazar payının ...

2017 M12 3

2025 yılına kadar elektrikli otomobil üretimi artacak. UBS global’in araştırmasına göre, 2025 yılında dünyada satılan otomobillerin% 16’sı elektrikli olacak.

2025 yılına kadar elektrikli otomobil üretimi artacak

Artan akaryakıt fiyatları alternatif yakıtları ön plana çıkardı. Elektrikli otomobiller özellikle son zamanlarda fazlasıyla hayatımızda olamaya başladı. Bu doğrultuda 2025 yılına kadar toplam pazarda %16 paya ulaşabilir. Pazar payının artmasında modellerdeki teknolojinin gelişmesi de doğru orantılı oluyor. Pil teknolojisini geliştirip menzili arttıran markalar bu konuda en başarılı olan otomobillerden olacak. Tesla markasının burada daha çok öne çıkıyor. Markanın menzil konusunda başarılıarı bu öne çıkmayı destekler nitelikte.

loading...