ATS daha ateşli bir model üzerinde çalışıyor

ATS daha ateşli bir model üzerinde çalışıyor. Marka yeni GT supercar üzerinde çalışıyor. Yeniden üretime başlayan modelin marka yeni galerisini yayınladı. ATS daha ateşli bir model üzerinde çalışıyor Marka yol otomobilleri üretmeyi bıraktıktan 53 yıl sonra bir model daha üretti. Bunların arasında bir karbon fiber şase ve çift turbolu 3.8 litrelik V8 motor yer alıyor. ...

2017 M11 9

ATS daha ateşli bir model üzerinde çalışıyor. Marka yeni GT supercar üzerinde çalışıyor. Yeniden üretime başlayan modelin marka yeni galerisini yayınladı.


ATS daha ateşli bir model üzerinde çalışıyor

Marka yol otomobilleri üretmeyi bıraktıktan 53 yıl sonra bir model daha üretti. Bunların arasında bir karbon fiber şase ve çift turbolu 3.8 litrelik V8 motor yer alıyor. Yedi ileri çift kavrama şanzıman ile kombine edilen motor performans konusunda doyurucu olacak gibi görünüyor.

Bu motor 650 beygir gücü üretiyor. Ancak müşterilere 700 hp’lik bir yükseltme paketi de sunulacak. Aracın boş ağırlığı 1300 Kg seviyesinde Model bu değerler ile 0-100 hızlanmasını 4 saniyede tamamlıyor. Model 9.9 saniyede ise 193 km/s hız değerine ulaşıyor.

loading...