Audi TT Coupe Ralli ışıklarıyla yakalandı

Audi TT Coupe Ralli ışıklarıyla yakalandı. Audi TT RS, kamuflajlarıyla kameralara yakalandı. Kış testlerinde yakalanan modellin önündeki ışıklar dikkat çekiyor. Audi TT Coupe Ralli ışıklarıyla yakalandı Prototip üzerindeki kamuflajlara bakılınca yeni tampon grubu ve aydınlatmalar dikkat çekiyor. Ayrıca yan eşikler otomobili farklı kılmış. Ön yüzde daha farklı ızgara girişi dikkat çekiyor. Kabinde Audi’nin hayalet göstergesi ...

2017 M12 7

Audi TT Coupe Ralli ışıklarıyla yakalandı. Audi TT RS, kamuflajlarıyla kameralara yakalandı. Kış testlerinde yakalanan modellin önündeki ışıklar dikkat çekiyor.

Audi TT Coupe Ralli ışıklarıyla yakalandı

Prototip üzerindeki kamuflajlara bakılınca yeni tampon grubu ve aydınlatmalar dikkat çekiyor. Ayrıca yan eşikler otomobili farklı kılmış. Ön yüzde daha farklı ızgara girişi dikkat çekiyor. Kabinde Audi’nin hayalet göstergesi yer alıyor.

Orta konsolda daha gelişmiş bir ekran dikkat çekiyor. Motor olarak ise 2.0 litre TFSI ve TDI motor bulunacak. Ayrıca 1.5 litrelik TSI motor da otomobilde sunulabilir. Popüler Audi TT’nin gözden geçirilmiş versiyonunun 2018’de Avrupa pazarına çıkması bekleniyor.

loading...