BMW 340i Touring ’e M performansı

BMW 340i Touring ’e M performansı. BMW, 3 Serisi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Türkiye pazarında olmasa da Touring üretilmişti. BMW 340i Touring ’e M performansı Avrupa pazarında ilgi gören Touring versiyonlardan biri elden geçirildi. Model yapılan değişimler ile performans konusunda büyük atılım gerçekleştirdi. M3 versiyonunun performansına kavuşan model, fabrikadan 321 HP güç ve 450 Nm ...

2017 M11 19

BMW 340i Touring ’e M performansı. BMW, 3 Serisi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Türkiye pazarında olmasa da Touring üretilmişti.

BMW 340i Touring ’e M performansı

Avrupa pazarında ilgi gören Touring versiyonlardan biri elden geçirildi. Model yapılan değişimler ile performans konusunda büyük atılım gerçekleştirdi. M3 versiyonunun performansına kavuşan model, fabrikadan 321 HP güç ve 450 Nm tork ile çıkıyordu. Şimdi ise modele 5 farklı güç kiti sunuldu. Basic bir güç yükseltmesi isterseniz modelin gücü 355 HP güç ve 500 Nm tork değerine çıkıyor. Model bu değer ile 0-100 hızlanmasını 5 saniyede tamamlıyor.

Modelde görsel açıdan M performans jantlar kullanılmış. Çok kollu ve mat jant yapısı modeli ön plana çıkarmış. Ayrıca yan etekler ve burada yer alan “M performans” logoları dikkatlerden kaçmıyor. İçeride ise bolca Alcantra döşemeler kullanılış.

loading...