BMW X2 kamuflajsız kameralara yakalandı

BMW X2 kamuflajsız kameralara yakalandı. Yeni BMW X2 neredeyse tamamen basına sızdırıldı. Bunun için otomobil severler uzun süre bekledi. BMW X2 kamuflajsız kameralara yakalandı Kısa süre önce bir römorkta kamuflajlı olarak ortaya çıkan model, “prototip mi?” sorularını akıllara getirmişti. Bu gün kamuflajsız yakalanan model aslında prototip olmadığını gözler önüne serdi.  Giriş seviyesi bir sürümü daha ...

2017 M10 10

BMW X2 kamuflajsız kameralara yakalandı. Yeni BMW X2 neredeyse tamamen basına sızdırıldı. Bunun için otomobil severler uzun süre bekledi.

BMW X2 kamuflajsız kameralara yakalandı

Kısa süre önce bir römorkta kamuflajlı olarak ortaya çıkan model, “prototip mi?” sorularını akıllara getirmişti. Bu gün kamuflajsız yakalanan model aslında prototip olmadığını gözler önüne serdi.  Giriş seviyesi bir sürümü daha var gibi görünüyor. Bildiğimiz kadarıyla sportif veya şık dış ambalajları eksik . Bununla birlikte, farların geçen yazdan gelecek olan patent görüntüleri kadar agresif olduğunu bilmek önemli.

Bu model ile ilgili olarak değinilmesi gereken bir diğer husus, BMW sütunlarında bile C sütunlarındaki BMW logosunun görünür olmasını istemiş. BMW’nin başlatmak istediği bu yeni eğilimi müşteriler beğenecek gibi.  X2’nin dış tasarımından sonra iç mekanının da merak edildiği biliniyor. Modelin iç mekanının X1 gibi olması bekleniyor.

loading...