Bu renk Ferrari F40’a yakışmış mı?

Bu renk Ferrari F40’a yakışmış mı? Eğer çok hırslı bir otomobil koleksiyoncusu iseniz, farklı tasarımlar peşinde koşabilirsiniz. Tabi ki bunlar için ekstra paranız varsa.. Bu renk Ferrari F40’a yakışmış mı? Fotoğraftaki otomobil Ferrari’nin efsanevi modellerinden olan F40. Model bir kolleksiyoner tarafından baştan aşağı boyatılmış. Otomobil ikonik renk paletinde olan British Racing Green tonuna boyanmış. Aracın ...

2017 M12 3

Bu renk Ferrari F40’a yakışmış mı? Eğer çok hırslı bir otomobil koleksiyoncusu iseniz, farklı tasarımlar peşinde koşabilirsiniz. Tabi ki bunlar için ekstra paranız varsa..

Bu renk Ferrari F40’a yakışmış mı?

Fotoğraftaki otomobil Ferrari’nin efsanevi modellerinden olan F40. Model bir kolleksiyoner tarafından baştan aşağı boyatılmış. Otomobil ikonik renk paletinde olan British Racing Green tonuna boyanmış. Aracın sahibi fotoğrafları internetten basına servis etti. Model bu rengi ile de iddialı görünüyor. Otomobilin bu seviyeye gelmesi için İtalyan boya atölyesi otomobil üzerinde üç ay kadar uğraştı. Sonunda ortaya paha biçilemez bir model çıktı. Ayrıca modelde koltuk ve tavan kaplaması da değiştirildi. Modelin konsol döşemeleri de elden geçirildi.

loading...