Cadillac CT5 kameralara yakalandı

Cadillac CT5 kameralara yakalandı. 2020 Cadillac CT5'in bir başka casus fotoğrafları basına sızdı. Otomobil daha sportif hatlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Cadillac CT5 kameralara yakalandı Geçtiğimiz yaz Cadillac Başkanı Johan de Nysschen, otomobil üreticisinin bazı modelerin üretimine son vereceğini bildirmişti. Yeni CT5 ile bu konu netliğe kavuştu. Bu doğrultuda ATS, CTS ve XTS gibi modellerin üretimi ...

2018 M02 13

Cadillac CT5 kameralara yakalandı. 2020 Cadillac CT5’in bir başka casus fotoğrafları basına sızdı. Otomobil daha sportif hatlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Cadillac CT5 kameralara yakalandı

Geçtiğimiz yaz Cadillac Başkanı Johan de Nysschen, otomobil üreticisinin bazı modelerin üretimine son vereceğini bildirmişti. Yeni CT5 ile bu konu netliğe kavuştu. Bu doğrultuda ATS, CTS ve XTS gibi modellerin üretimi bitecek. Yerine daha farklı versiyonlar gelecek. Kamuflajlı fotoğraflardan çokta fazla bir şey belli olmuyor. Ancak model BMW 5 serisinden küçük, 3 serisinden ise büyük gibi görünüyor. Marka bu model ile bir taşla iki kuş vurma peşinde. Profiline baktığımızda, fastback benzeri bir çatı yapısına sahip.  Arkadaki far yapısı daha dikkat çekici. LED teknolojisine sahip stoplar. Bir ışık huzmesiyle birleşiyor. Otomobilin performans testleri devam ediyor. Kalbinde 2.0 litrelik dört silindirli bir motorun yer alacağı tahmin ediliyor. Dört tekerlekten çekiş sistemi de isteğe bağlı olarak gelecek.

loading...