Çoğu otomobil alıcısı hala ön yargılı

Çoğu otomobil alıcısı hala ön yargılı. Petrol giderek tükeniyor. Her geçen gün bir teknolojik araç daha piyasaya çıkıyor. Ancak alıcılar hala ön yargılı. Çoğu otomobil alıcısı hala ön yargılı Bu sebepten dolayı hala daha tercih listelerine bu araçlar fazlasıyla zor giriyor. CNBC tarafından yapılan raporda elektrikli ve hibrit araçlara ABD’de yapılan teşviklere rağmen, müşteriler bu ...

2017 M11 9

Çoğu otomobil alıcısı hala ön yargılı. Petrol giderek tükeniyor. Her geçen gün bir teknolojik araç daha piyasaya çıkıyor. Ancak alıcılar hala ön yargılı.


Çoğu otomobil alıcısı hala ön yargılı

Bu sebepten dolayı hala daha tercih listelerine bu araçlar fazlasıyla zor giriyor. CNBC tarafından yapılan raporda elektrikli ve hibrit araçlara ABD’de yapılan teşviklere rağmen, müşteriler bu otomobilleri zor tercih ediyor.

Tercih edilmemelerinin bir sebebi de bu araçların dizel ve benzinli araçlardan daha pahalı oluşu. İlerleyen zamanda maliyetlerin aşağı çekilmesi bu durumu değiştirebilir. Ancak şu durumda hala daha tercih listesinde en alt sıralarda yer alıyorlar.

loading...