Ferrari, LaFerrari Aperta'yı Melbourne'de ortaya çıkardı

Ferrari, LaFerrari Aperta'yı Melbourne'de ortaya çıkardı. Rosso Corsa'da çarpıcı bir LaFerrari Aperta, Melbourne'un Motorclassica şehrinde açıldı. Ferrari, LaFerrari Aperta'yı Melbourne'de ortaya çıkardı Teslimatları 2016'nın sonlarında başlamış olsa da, bu Avustralya topraklarına gelmesi zaman aldı. İlk örneği Avrupa'dan getirildi ve İtalyan markının dünya çapında tanıtım amacıyla kullandığı dokuz LaFerrari Aperta’dan biri.   Aperta’nın sadece 201 örneği ...

2017 M10 13

Ferrari, LaFerrari Aperta’yı Melbourne’de ortaya çıkardı. Rosso Corsa’da çarpıcı bir LaFerrari Aperta, Melbourne’un Motorclassica şehrinde açıldı.

Ferrari, LaFerrari Aperta’yı Melbourne’de ortaya çıkardı

Teslimatları 2016’nın sonlarında başlamış olsa da, bu Avustralya topraklarına gelmesi zaman aldı. İlk örneği Avrupa’dan getirildi ve İtalyan markının dünya çapında tanıtım amacıyla kullandığı dokuz LaFerrari Aperta’dan biri.

 

Aperta’nın sadece 201 örneği var. Başlangıçta planlanandan fazla müşterinin eline geçecekti. Geçen ay nihai bir örnek8.3 Milyon Euro’ya ihale edildi. LaFerrari  Aperta kalbinde 6.3 litrelik V12 motor ile geliyor. Bu motor 950 HP güç üretiyor. Model 0-100 hızlanmasını 3 saniyenin altında tamamlıyor. Modelin maksimum hızı 350 Km/s.

loading...