Hennessey Venom F5’den büyük iddia

Hennessey Venom F5’den büyük iddia. Hennessey Performance , hiper aracının 482 km / s hıza ulaşabileceğini anlatan bir fotoğraf paylaştı. Hennessey Venom F5’den büyük iddia Her ne kadar Bugatti Chiron , dünyanın en hızlı otomobili ünvanını korusa da, bu model Chiro’nun tahtını sallayacakmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, Fransız otomobil şirketi, Chiron'ın 482 km/s hız değeri ...

2017 M10 19

Hennessey Venom F5’den büyük iddia. Hennessey Performance , hiper aracının 482 km / s hıza ulaşabileceğini anlatan bir fotoğraf paylaştı.

Hennessey Venom F5’den büyük iddia

Her ne kadar Bugatti Chiron , dünyanın en hızlı otomobili ünvanını korusa da, bu model Chiro’nun tahtını sallayacakmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, Fransız otomobil şirketi, Chiron’ın 482 km/s hız değeri üzerine çıkamayacağı iddiasında bulundu. .

Ek olarak, Hennessey , belki de tek bir denemede bu tür yüksek hızlara çıkabilmek için özel lastikler üzerinde çalışacak. Her iki durumda da, Venom F5’in sıfırdan başlayarak inşa edileceğini, sokakta yasal olmasını ve yaklaşık 1.500 hp’lik bir güce sahip bir otomobil olmasını sağlayacaklar.

loading...