Hyundai Elantra'nın elektrikli versiyonu gelecek mi?

Hyundai Elantra'nın elektrikli versiyonu gelecek mi? Hyundai elektrikli Elantra’nın testlerine başladı. Prototip olarak testlerine devam eden model, tasarım olarak da yenilikler sunacak. Hyundai Elantra'nın elektrikli versiyonu gelecek mi? Standart Elantra ile kıyaslandığında model, aerodinamik açıdan daha başarılı görünüyor. Alaşımlı jantların tasarımı ise Ioniq modelinden tanıdık geliyor. Modelde LED gündüz aydınlatmaları kullanılmış. Bunun yanında daha farklı ...

2018 M02 12

Hyundai Elantra’nın elektrikli versiyonu gelecek mi? Hyundai elektrikli Elantra’nın testlerine başladı. Prototip olarak testlerine devam eden model, tasarım olarak da yenilikler sunacak.

Hyundai Elantra’nın elektrikli versiyonu gelecek mi?

Standart Elantra ile kıyaslandığında model, aerodinamik açıdan daha başarılı görünüyor. Alaşımlı jantların tasarımı ise Ioniq modelinden tanıdık geliyor. Modelde LED gündüz aydınlatmaları kullanılmış. Bunun yanında daha farklı tasarlanan stop grupları da dikkat çekiyor. Otomobilin hakkında bilgiler sır gibi saklanıyor. Detaylar ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

loading...