Hyundai Kona elektrikleniyor mu?

Hyundai Kona elektrikleniyor mu? Hyundai, ünlü modeli Kona’yı elektrikli olarak piyasaya sürmeyi planlıyor. Bunun için marka fazla belli olmayan bir teaser görüntüsünü yayınladı. Hyundai Kona elektrikleniyor mu? Otomobil  27 Şubat'ta düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtılacak. Yeni elektrikli model 2018 Cenevre Motor Show etkinliğinden önce tanıtılacak. Teaser görüntüsü dikkate alındığında otomobil akıcı bir tasarım ile gelecek. ...

2018 M02 12

Hyundai Kona elektrikleniyor mu? Hyundai, ünlü modeli Kona’yı elektrikli olarak piyasaya sürmeyi planlıyor. Bunun için marka fazla belli olmayan bir teaser görüntüsünü yayınladı.

Hyundai Kona elektrikleniyor mu?

Otomobil  27 Şubat’ta düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtılacak. Yeni elektrikli model 2018 Cenevre Motor Show etkinliğinden önce tanıtılacak. Teaser görüntüsü dikkate alındığında otomobil akıcı bir tasarım ile gelecek. Otomobilin teknik detayları ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Modelin menzili yaklaşık 470 km olacak. Modelin eğlenceli bir sürüş karakterine sahip olacağı, bununla birlikte güvenlik donanımlarıyla da dikkat çekeceği biliniyor.

loading...