Hyundai Kona elektrikli olarak gelecek

Hyundai Kona elektrikli olarak gelecek. Hyundai, 2018 Cenevre Motor Fuarı'nda Kona modelinin tamamen elektrikli versiyonunu tanıtmak istiyor. Hyundai Kona elektrikli olarak gelecek Geçen Haziran ayında Hyundai'nin başkan yardımcısı, cesurca tasarlanmış Kore'nin küçük kompakt SUV'sinin 2018 yılına kadar tamamen elektrikli bir versiyona kavuşacağını bildirdi. Tam şarj ile 390 Km üzerinde bir sürüş menziline sahip olacağı da ...

2017 M10 13

Hyundai Kona elektrikli olarak gelecek. Hyundai, 2018 Cenevre Motor Fuarı’nda Kona modelinin tamamen elektrikli versiyonunu tanıtmak istiyor.

Hyundai Kona elektrikli olarak gelecek

Geçen Haziran ayında Hyundai’nin başkan yardımcısı, cesurca tasarlanmış Kore’nin küçük kompakt SUV’sinin 2018 yılına kadar tamamen elektrikli bir versiyona kavuşacağını bildirdi. Tam şarj ile 390 Km üzerinde bir sürüş menziline sahip olacağı da doğrulandı.

Elektrikli Kona, daha büyük bir pil paketi ile birlikte Ioniq EV’ye göre farklı bir güç aktarma organı kullanacak. Hyundai’nin en dişli rakibi Nissan Juke’a göre mevcut menzili benzinli motor çeşitleri ve dört tekerlekten çekiş seçeneği de sunacak. Hyundai Kona’nın yeni elektrikli modeli Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda piyasaya çıkacak. Hyundai’nin gelecekteki planında, 10’u Avrupa’da olmak üzere 2020 yılına kadar hibrid, PHEV, EV ve yakıt hücresi modelleri de dahil olmak üzere 15 adet elektrikli model başlatılması bekleniyor.

loading...