Infiniti QX50 kameralara yakalandı

Infiniti QX50 kameralara yakalandı. 2019 Infiniti QX50, kameralara yakalandı. Test  sırasında yakalanan model ağır kamuflaj altındaydı. Infiniti QX50 kameralara yakalandı Ocak ayında Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı'nda konsept haliyle görünen model şimdide kamuflajlı fotoğraflarıyla gündeme düştü. Modelde daha ince farları ve dikey ızgaralarıyla dikkat çekiyord. Kamuflaj, bir takım stil ayrıntılarını gizliyor ancak QX50, hafifçe eğimli ...

2017 M10 8

Infiniti QX50 kameralara yakalandı. 2019 Infiniti QX50, kameralara yakalandı. Test  sırasında yakalanan model ağır kamuflaj altındaydı.

Infiniti QX50 kameralara yakalandı

Ocak ayında Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda konsept haliyle görünen model şimdide kamuflajlı fotoğraflarıyla gündeme düştü. Modelde daha ince farları ve dikey ızgaralarıyla dikkat çekiyord. Kamuflaj, bir takım stil ayrıntılarını gizliyor ancak QX50, hafifçe eğimli bir tavan çizgisine sahip. Ayrıca bagaj kapısına monte edilmiş bir spoyler  ile de model oldukça sportif görünüyor.

Infiniti QX50’de hangi motorlar olacak?

2016 yılında açıklanan 2.0 litrelik VC-Turbo güç üniteleri için ideal uygulama alanı aslında bu model olacak. 2.0 litrelik VC-Turbo, sürüş koşullarına göre optimize edilmiş ayarlanabilir bir sıkıştırma oranına sahiptir. Şirket detaylı spesifikasyonlar yayımlamadı, ancak motorun yaklaşık 268 HP güç ve 390 Nm tork değerine sahip olacağı tahmin ediliyor. Modelde sunulan motor V6 motordan daha tasarruflu olacak. 

loading...