Irmscher ‘den Opel Grandland X ‘e ayar

Irmscher ‘den Opel Grandland X ‘e ayar. Opel Grandland'in piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay geçti. Hemen akabinden bir modifikasyon şirketi onu mercek altına aldı. Irmscher ‘den Opel Grandland X ‘e ayar Irmscher , Almanya merkezli bir modifikasyon firması. Opel Grandland X için isteğe bağlı bir ön ızgarayı tasarladı. Bu ızgaraya, üstte bir krom veya karbon fiber aksam ...

2017 M10 11

Irmscher ‘den Opel Grandland X ‘e ayar. Opel Grandland’in piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay geçti. Hemen akabinden bir modifikasyon şirketi onu mercek altına aldı.

Irmscher ‘den Opel Grandland X ‘e ayar

Irmscher , Almanya merkezli bir modifikasyon firması. Opel Grandland X için isteğe bağlı bir ön ızgarayı tasarladı. Bu ızgaraya, üstte bir krom veya karbon fiber aksam şerit te takılabilir.

 

Ayrıca paslanmaz çelik veya mat siyah olarak tercih edilebilen 17, 19 ve 20 inç alaşımlı  jantlarda modelde sunuluyor. İç kısımlarında da değişiklikler yapıldı. Paslanmaz çelik kapı eşiği plakaları ve özel deri döşeme seçenekleri müşterilere sunuldu.

Performansı artı

Son olarak, Irmscher, hem 1.2 litrelik turbo dört hem de 1.6 litrelik dizel  motorların gücünü yaklaşık 25 HP yükseltecek basit bir motor ayar yükseltmesi üzerinde de çalışıyor.

loading...