Karoq yeni Scout donanımıyla standart 4x4 ile geliyor

VW Grubu'nun Çek markası Skoda, off-road kullanıma uygun Scout donanımlı Karoq'u tanıttı

2018 M07 31

Skoda SUV ailesinin en yeni üyesi Karoq, arazi kullanıma uygun altyapı ve gövde bileşenleriyle donatılan Scout model ailesine dahil oldu. 

Karoq Scout ile Haldex 4x4 sistemi standart olarak geliyor. Ülkemiz vergi dilimlerine uygun 1.5 TSI 150 beygirlik benzinli motorun yanı sıra 2.0 TDI dizel motorun 150 ve 190 beygir güç çıkışlı versiyonları da Scout donanımıyla alınabiliyor. Tüm motor seçeneklerinde 6 ileri düz vites standart olarak sunulurken 7-ileri DSG otomatik şanzıman da tercih edilebilecek.

Karoq Scout'ın daha çetin yol şartlarında kullanıma elverişli olması ve daha sportif görünmesi için eklenen mat plastik tampon çıtaları ve yan eşikler ilk bakışta dikkat çeken görsel farklılıklar arasında yer alıyor. Scout donanımıyla birlikte sunulacak yeni 18 inçlik 'Braga' ve 19 inçlik 'Crater' alaşım jantlar, kullanıcıların bu donanımı seçmesinde kilit rol oynayacak görsel eklentiler. 

Karoq'un en dolu versiyonlarından biri olan Scout'ın iç mekanında siyah-kahverengi kontrastlı deri koltuklar ve ahşap dekor kaplamalar LED ambiyans ışıklarıyla aydınlanıyor.

Karoq Scout, ekim ayında Paris Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak. Avrupa teslimleri ise yıl bitmeden başlayacak.

loading...