Lamborghini Centenario Hong Kong’da sergilenecek

Lamborghini Centenario Hong Kong’da sergilenecek. Bu parlak yeşil İtalyan egzotiği , 18 Ekim'de Lamborghini'nin Hong Kong showroomunun açılışında sergilenecek. Lamborghini Centenario Hong Kong’da sergilendi İçinde ve dışında zıt bir altın karbon fiber kaplaması var. Ek olarak Verde Bronte mat dış görünümü sunan bu otomobil, Kingsway Cars Limited tarafından Hong Kong'daki sahibine teslim edilecek.Altın karbon elyaf ...

2017 M10 13

Lamborghini Centenario Hong Kong’da sergilenecek. Bu parlak yeşil İtalyan egzotiği , 18 Ekim’de Lamborghini’nin Hong Kong showroomunun açılışında sergilenecek.

Lamborghini Centenario Hong Kong’da sergilendi

İçinde ve dışında zıt bir altın karbon fiber kaplaması var. Ek olarak Verde Bronte mat dış görünümü sunan bu otomobil, Kingsway Cars Limited tarafından Hong Kong’daki sahibine teslim edilecek.Altın karbon elyaf kaplaması çatı, motor kaputu, yan aynalar, arka kanat modelde dikkat çeken ayrıntılarda. Bunların hepsi Lamborghini’nin özelleştirme programı sayesinde mümkün olmuş.

Centenario kalbinde V12 motor ile geliyor. Bu motor 759 HP güç ve 690 Nm tork değeri sunuyor. 0-100 hızlanmasını model 2.8 saniyede tamamlıyor.

loading...