Liberty Walk Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi

Liberty Walk Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi. İster sevin ister sevmeyin, Liberty Walk gösterişli modifikasyonlar peşinde. Liberty Walk Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi Bu kez şirket Tayland'da bir Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi. Kit kapsamında model Ön ve arka tamponda önemli değişimler yaşamış. Bunların yanında eteklerde de değişimler göze çarpıyor. Infinite Motorsport markalı yeni set ...

2017 M12 4

Liberty Walk Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi. İster sevin ister sevmeyin, Liberty Walk gösterişli modifikasyonlar peşinde.

Liberty Walk Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi

Bu kez şirket Tayland’da bir Audi R8 Spyder’ı elden geçirdi. Kit kapsamında model Ön ve arka tamponda önemli değişimler yaşamış. Bunların yanında eteklerde de değişimler göze çarpıyor. Infinite Motorsport markalı yeni set lastikler dikkat çekiyor. Ön ve arkada 9×19 ve 12.5×20 inç boyutlarında lastikler kullanılmış.

Audi R8 Spyder’ın tasarımının yanı sıra performansında da önemli değişimler yaşanmış. Modelin gücü 601 HP güce çıkarılmış. Bu değerler ile otomobil 0-100 hızlanmasını 3.2 saniyede tamamlıyor. Otomobilin kalbinde 5.2 litrelik V10 motor bulunuyor.

loading...