Lynk & Co, 2020’ye kadar yılda iki yeni model üretmeyi planlıyor

Lynk & Co, 2020’ye kadar yılda iki yeni model üretmeyi planlıyor. Lynk & Co, Başkan Yardımcısı Alain Visser'e göre, 2020 yılına kadar iki yeni model üretilecek. Lynk & Co, 2020’ye kadar yılda iki yeni model üretmeyi planlıyor Şirketin ilk üretim modelinin satışları Çin'de başladı. Geely'ye ait şirket zaten bir genişleme hedefliyordu. Firma yetkilisi Visser, yaptığı ...

2017 M12 2

Lynk & Co, 2020’ye kadar yılda iki yeni model üretmeyi planlıyor. Lynk & Co, Başkan Yardımcısı Alain Visser’e göre, 2020 yılına kadar iki yeni model üretilecek.

Lynk & Co, 2020’ye kadar yılda iki yeni model üretmeyi planlıyor

Şirketin ilk üretim modelinin satışları Çin’de başladı. Geely’ye ait şirket zaten bir genişleme hedefliyordu. Firma yetkilisi Visser, yaptığı açıklamada “2020 yılına kadar yılda iki yeni otomobil çıkartacağız. Toplamda beş ya da altı tane otomobili 2020 yılına kadar üretmeyi düşünüyoruz. Küreselleştiğimizde ise, yılda 500.000 otomobil satmak istiyoruz” dedi .

İlk modelinin ardından Lynk & Co, küçük crossover modelini piyasaya çıkardı.  Kısa süre sonra showroomlara yerleştikten sonra 03 isimli sedan modelini ortaya çıkaracak. Lynk & Co tasarım firması başkanı Peter Horbury, firmanın planları hakkında konuşurken, markanın çeşitli araç çeşitliliğine sahip olacağını söyledi: “Şu anda herhangi bir araç modülünü reddetmiyoruz. Daha genç, daha sportif otomobil seven müşterileri odağımıza aldık” dedi.

loading...