Masserati SUV ürün gamını genişletecek

Masserati SUV ürün gamını genişletecek. Maserati, Orta Ölçekli SUV'ların sektörde en hızlı büyüyen bir segment olduğunu belirtti. Masserati SUV ürün gamını genişletecek Tüm bu gözlemlere rağmen markanın bu segmentteki otomobili için biraz daha beklemek gerekecek. Devam eden Los Angeles Auto Show'da açıklama yapan Maserati patronu Reid Bigland, Maserati'nin yelpazesinde Levante'ye katılacak ikinci bir SUV yapmak ...

2017 M12 3

Masserati SUV ürün gamını genişletecek. Maserati, Orta Ölçekli SUV’ların sektörde en hızlı büyüyen bir segment olduğunu belirtti.

Masserati SUV ürün gamını genişletecek

Tüm bu gözlemlere rağmen markanın bu segmentteki otomobili için biraz daha beklemek gerekecek. Devam eden Los Angeles Auto Show’da açıklama yapan Maserati patronu Reid Bigland, Maserati’nin yelpazesinde Levante’ye katılacak ikinci bir SUV yapmak için acele etmediklerini belirtti. Yeni gelecek olan modelin Stelvio ile aynı mimari üzerinde yükseleceğinin altını çizdi. Arkadan itişli veya dört tekerlekten çekiş opsiyonu modelde sunulacak.  Model ile ilgili detaylar şimdiden merak konusu.

loading...