Mazda iki yeni otomobil peşinde

Mazda iki yeni otomobil peşinde. Tokyo Motor Show yaklaşıyor. Mazda rakiplerinden tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi istiyor. Mazda iki yeni otomobil peşinde Zoom-Zoom sloganıyla gelen Japon marka bir değil iki yeni konsept otomobil ile Tokyo Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor. Her ikisinin de bu teaser görüntüleri piyasaya sunuldu. Yukarıdaki resim, otomobil üreticisinin kendi alanına yerleştirdiği “KODO tasarım ...

2017 M10 10

Mazda iki yeni otomobil peşinde. Tokyo Motor Show yaklaşıyor. Mazda rakiplerinden tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi istiyor.

Mazda iki yeni otomobil peşinde

Zoom-Zoom sloganıyla gelen Japon marka bir değil iki yeni konsept otomobil ile Tokyo Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor. Her ikisinin de bu teaser görüntüleri piyasaya sunuldu.

Yukarıdaki resim, otomobil üreticisinin kendi alanına yerleştirdiği “KODO tasarım dilinin daha kapsamlı bir ifadesi” olarak tanımlanmış. Mazda’nın bu noktada çıkardığı sonuç ile model daha çık ve sportif olacak. Bunun yanında, birde yeni nesil Mazda 3 için bir ön izlemede yayınlandı.

CEO’su Masamichi Kogai, “Bu yılki standımız Mazda için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor” dedi. “Yeni nesil Mazda otomobillerini tanımlayacak tasarım ve teknolojileri içeren bir konsepti sergileyeceğiz.”  Yeni CX-8 ve ayrıca özel baskılı bir MX-5’de fuarda sergilenecek modeller arasında.

loading...