Mercedes-AMG S63’ün performansını nasıl arttırırsınız?

Mercedes-AMG S63’ün performansını nasıl arttırırsınız? Bir Mercedes-Benz S-Serisi satın almanın bütün amacı lüks algısını yaşamak olabilir. Mercedes-AMG S63’ün performansını nasıl arttırırsınız? Bununla birlikte, performansından menün olmayan müşteriler olabilir. Bu konuda müşterilere destek vermek için Inden Design bu modeli mercek altına aldı. Inden Design, Mercedes için bir dizi güncelleme sundu. Burada, bir MKB ECU yazılımı ile ...

2017 M11 11

Mercedes-AMG S63’ün performansını nasıl arttırırsınız? Bir Mercedes-Benz S-Serisi satın almanın bütün amacı lüks algısını yaşamak olabilir.

Mercedes-AMG S63’ün performansını nasıl arttırırsınız?

Bununla birlikte, performansından menün olmayan müşteriler olabilir. Bu konuda müşterilere destek vermek için Inden Design bu modeli mercek altına aldı. Inden Design, Mercedes için bir dizi güncelleme sundu. Burada, bir MKB ECU yazılımı ile modelden 690 HP güç elde etti. Daha sonrasında ise daha performanslı bir egzoz sistemi modelde yerini aldı.

Inden Design tarafından üretilen 10×22 inç ön ve 12×22 inç arka jantlar, modeli oldukça iddialı gösteriyor. Bu jantlar üzerine 265/30 ve 315/25 lastikler konumlandırılmış. Inden Design, bu yükseltmelerin maliyetinin ne olduğunu söylemiyor. Ancak aracın orijinal fiyatı olan 238.000 Euro’dan daha uygun olacağı kesin.

loading...