Mercedes-Benz CLS ’nin teaser görüntüsünü sergiledi

Mercedes-Benz CLS ’nin teaser görüntüsünü sergiledi. Hafta sonları yeni ürünlerin tanıtılması için biçilmiş kaftandır. Mercedes’de bu avantajı kullandı. Mercedes-Benz CLS ’nin teaser görüntüsünü sergiledi Mercedes-Benz 27 Kasım'daki yaklaşan LA Show'da sergileyeceği yeni CLS modelinin ilk resmi teaser görüntüsünü hafta sonu basına servis etti. Teaser görüntüsünde model bumerang şeklinde LED farlarıyla dikkat çekiyor geniş bir ön ...

2017 M11 19

Mercedes-Benz CLS ’nin teaser görüntüsünü sergiledi. Hafta sonları yeni ürünlerin tanıtılması için biçilmiş kaftandır. Mercedes’de bu avantajı kullandı.

Mercedes-Benz CLS ’nin teaser görüntüsünü sergiledi

Mercedes-Benz 27 Kasım’daki yaklaşan LA Show’da sergileyeceği yeni CLS modelinin ilk resmi teaser görüntüsünü hafta sonu basına servis etti. Teaser görüntüsünde model bumerang şeklinde LED farlarıyla dikkat çekiyor geniş bir ön ızgaranın kullanılacağı model, selefine göre daha agresif görünecek. Tampon grubu da tamamen elden geçirilecek. Yan bölümde de ufak değişimlerin gelmesi beklenirken, ön bölüm gibi arka bölümde de önemli değişimler yapılacak.

İçeride ise yeni bir eğlence sistemi kullanılması bekleniyor. Orta konsol ve gösterge panelinin bütünleşik bir yapı şeklinde müşterilere sunulacağı tahmin ediliyor. Ailedeki E serisi platformu üzerinde yükselmesi beklenen model, iki benzinli birim ile gelecek. 295 HP ve 362 HP güç seçenkleri olması gereken benzinli motorların yanı sıra dizel makinelerde modelde yer alacak. Dizel motorlar 241, 281 ve 335 HP güç değerlerine sahip olabilir.

loading...