Peugeot L500 R Vision Gran Turismo güncellendi

Peugeot L500 R Vision Gran Turismo güncellendi. Peugeot, L500 R Vision Gran Turismo konseptinin güncellenmiş bir sürümünü ortaya koydu. Peugeot L500 R Vision Gran Turismo güncellendi Model Fransız şirketinin en son tasarım ipuçlarını benimseyerek oluşturulan bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Modelin kalbinde 170 HP gücünde bir elektrikli motor var. Bunun yanında çalışan benzinle çalışan model ...

2017 M10 9

Peugeot L500 R Vision Gran Turismo güncellendi. Peugeot, L500 R Vision Gran Turismo konseptinin güncellenmiş bir sürümünü ortaya koydu.

Peugeot L500 R Vision Gran Turismo güncellendi

Model Fransız şirketinin en son tasarım ipuçlarını benimseyerek oluşturulan bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Modelin kalbinde 170 HP gücünde bir elektrikli motor var. Bunun yanında çalışan benzinle çalışan model 580 HP güç değerine sahip. Totalde model 750 HP güce ulaşıyor.

Sanal konsept aynı zamanda yenilikçi bir çift devreli hidrolik fren sistemine sahip. Ayrıca karbon disk frenleri, aracın hızını hızına göre değişen ön ve arka süspansiyonlara sahip. Tüm karbon yapısı ile Peugeot L750 R’nin orijinalinden 175kg daha hafif hale geldi. Toplamda modelin ağırlığı ise 825 Kg.

 

 

loading...