Porsche Macan Turbo Exclusive karşınızda

Porsche Macan Turbo Exclusive karşınızda. En güçlü versiyonunu marka nasıl şık sunabilir? Bu sorunun karşılığı birebir Porsche Macan Turbo Exclusive. Porsche Macan Turbo Exclusive karşınızda Yeni Porsche Macan Turbo Exclusive performans konusunda müşterileri memnun edecektir. Kaputunun altında 3.6 litre V6 motor bulunuyor. Çift turbolu bu ünite 440 HP güç üretiyor. Porsche Özel dokunuşlarını isteğe bağlı ...

2017 M10 21

Porsche Macan Turbo Exclusive karşınızda. En güçlü versiyonunu marka nasıl şık sunabilir? Bu sorunun karşılığı birebir Porsche Macan Turbo Exclusive.

Porsche Macan Turbo Exclusive karşınızda

Yeni Porsche Macan Turbo Exclusive performans konusunda müşterileri memnun edecektir. Kaputunun altında 3.6 litre V6 motor bulunuyor. Çift turbolu bu ünite 440 HP güç üretiyor. Porsche Özel dokunuşlarını isteğe bağlı olarak sunacak. İlk olarak modelde yeni renk paleti olan mavi seçenek sunulmuş.  Daha büyük hava girişleri, LED farlar ve renkli arka stoplar modeli fazlasıyla şık gösteriyor. 21 inç büyüklüğünde jantlar, ön splitter modele farklı bir hava katmış.

Porsche Macan Turbo Exclusive iç mekan

İç mekan, Alcantara ve Garnet Red detaylarıyla birlikte siyah deri döşemeler şıklık çıtasını yukarı taşımış. Siyah-kırmızı kombinasyona sahip koltuklar dikkatlerden kaçmıyor. Koyu kırmızı kemerlerde unutulmamış. Koltuktaki parça renkleriyle büyük uyum içerisinde.

Çift turbo 3.6-litre V6, motor standart olarak 440 HP güç üretiyor. Gelen performans paketi ile model 40 HP daha güçlenmiş. Model 0-100 hızlanmasını 4.4 saniyede tamamlıyor. Modelin maksimum hızı 272 km/s. Yeni Porsche Macan Turbo Exclusive Performans Sürümü, sınırlı bir üretim ile gelecek. Model İngiltere’de 86,267 Sterlin’den satışa sunulacak.

loading...