RX Sport, Lexus'un Avrupa ailesine katıldı

RX Sport, Lexus'un Avrupa ailesine katıldı. Lexus, 2017 Los Angeles Otomobil Fuarı'nda üç tane yeni RX tanıtımı için hazırlanıyor. RX Sport, Lexus'un Avrupa ailesine katıldı Marka yeni bir Sport versiyonu ile Avrupa'daki model serisini genişletti. Benzin-elektrik hibrid RX 450h dışında RX 300 2.0 litre turbo ve V6 RX 350 RX Sport grubun diğer üyeleri olarak ...

2017 M11 20

RX Sport, Lexus’un Avrupa ailesine katıldı. Lexus, 2017 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda üç tane yeni RX tanıtımı için hazırlanıyor.

RX Sport, Lexus’un Avrupa ailesine katıldı

Marka yeni bir Sport versiyonu ile Avrupa’daki model serisini genişletti. Benzin-elektrik hibrid RX 450h dışında RX 300 2.0 litre turbo ve V6 RX 350 RX Sport grubun diğer üyeleri olarak kayıtlara geçti. Model daha dikkat çeken ızgaraya kavuşmuş.  Krom çerçeveli yatay çubuklar ve siyah çevrelere sahip sis lambaları modeli daha çekici kılmış.  Arka bölümde kullanılan difüzör ve 20 inç jantlar modeli sportif göstermiş.

İçeride model 9 ya da 12 hoparlörlü ses sistemini tercih edebiliyorsunuz. Bu ses sistemi 8 ve 12.3 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ile geliyor. İçeride birden fazla deri kaplı detaylar kullanılmış. İç mekan bu ayrıntılar ile şık kılınmış. Lexus, Şubat 2018’de RX’in bu sürümü için sipariş alabilecek.

loading...