Tesla ile rekabet edebilecek yeni otomobiller hangileri ?

Tesla ile rekabet edebilecek yeni otomobiller hangileri ? Elektrikli otomobil piyasası giderek kızışıyor. Bu segmentte her gün yeni bir model ortaya çıkıyor. Tesla ile rekabet edebilecek yeni otomobiller hangileri ? Tesla özellikle elektrik teknolojisi konusunda öncülerden biri. Ancak her geçen gün rakipleri artıyor. Onun tahtını sarsacak modeller hangisi? Sizler için derledik BMW, iVision Dynamics 2025 ...

2017 M10 11

Tesla ile rekabet edebilecek yeni otomobiller hangileri ? Elektrikli otomobil piyasası giderek kızışıyor. Bu segmentte her gün yeni bir model ortaya çıkıyor.

Tesla ile rekabet edebilecek yeni otomobiller hangileri ?

Tesla özellikle elektrik teknolojisi konusunda öncülerden biri. Ancak her geçen gün rakipleri artıyor. Onun tahtını sarsacak modeller hangisi? Sizler için derledik

BMW, iVision Dynamics

2025 yılına kadar 12 modeli piyasaya sürmeyi bekleyen BMW, iVision Dynamics konseptini basına tanıttı. Otomobil 600 km sürüş mesafesine sahip olacak.

Mercedes GLC F-Cell

Alman üretici, hidrojen teknolojisine sahip olan modelini 2019 yılında pazara sunması bekleniyor. Modelin kalbinde 197 HP gücünde bir motor bulunuyor. Bu motor gücünü 13,8 kWh bir bataryadan alıyor. Ayrıca onu destekliyen 4,4 kilogramlık hidrojen yakıtlı sistemde bulunuyor. Model 500 kilometrelik menzil sunuyor.

Audi Aicon

Yüzde yüz elektrikle çalışacak şekilde tasarlanmış Aicon, Full şarj ile 700 ila 800 km arasında bir menzile sahip. Modelin bataryası hızlı şarj ile 30 dakikada %80 oranında doluyor.

Volkswagen I.D. Crozz

Bir başka Alman üretici I.D. Crozz konsept ile 2020 yılında boy göstermeyi bekliyor. Volkswagen firmasının yaptığı model 500 km menzile sahip. Model 302 HP güce ulaşıyor.

Honda Urban EV

Honda’nın yeni modeli Urban EV tasarım olarak fazlasıyla dikkat çekiyor. Dış tasarımda dikiz aynalarının olmaması dikkat çekiyor. Modernize edilmiş iç mekan gözlerden kaçmıyor.

loading...