Volkswagen ve Porsche araçlarını geri çağırıyor

Volkswagen ve Porsche araçlarını geri çağırıyor. Birkaç hafta önce Porsche, bir dizi birinci nesil Cayenne modeli için geri çağırma yayınlamıştı. Volkswagen ve Porsche araçlarını geri çağırıyor Şimdi Volkswagen de aynı nedenden dolayı Touareg'i hatırlatarak davayı takip ediyor. Touareg ile olan sorun yakıt filtre flanşıyla ilgili. Bu sebepten dolayı model benzin sızdırabilir. Porsche, Volkswagen Grubuna dahil edilmeden ...

2017 M10 9

Volkswagen ve Porsche araçlarını geri çağırıyor. Birkaç hafta önce Porsche, bir dizi birinci nesil Cayenne modeli için geri çağırma yayınlamıştı.

Volkswagen ve Porsche araçlarını geri çağırıyor

Şimdi Volkswagen de aynı nedenden dolayı Touareg’i hatırlatarak davayı takip ediyor. Touareg ile olan sorun yakıt filtre flanşıyla ilgili. Bu sebepten dolayı model benzin sızdırabilir.

Porsche, Volkswagen Grubuna dahil edilmeden önce geliştirildiyse de, Touareg ve Cayenne birlikte geliştirildi. Üretimlerinin çoğu, Slovakya’nın Bratislava kentinde, Cayenne Leipzig’de üretildi. Modern halefleri, şimdi üç kuşaktır, Audi Q7 ile birlikte inşa edilmiştir.  50.145 Cayenne’e ek olarak VW, 2004-2007 model yıllarından 73.941 Touareg’i marka geri çağırıyor.

loading...