Yeni Kia Sportage elektrikli olarak gelebilir

Yeni Kia Sportage elektrikli olarak gelebilir. Kia, görünüşe göre Sportage modelini yenileme çalışmalarına başlamış. Makyajlanacak olan model hibrit versiyon ile gelebilir. Yeni Kia Sportage elektrikli olarak gelebilir Koreli otomobil üreticisi, yeni 48V hafif hibrid teknolojisini makyaj ile bu modele entegre edebilecek konuma gelebilir. Otomobilin Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahne alacak. Görsel olarak güncellenmiş Kia Sportage , ...

2018 M02 12

Yeni Kia Sportage elektrikli olarak gelebilir. Kia, görünüşe göre Sportage modelini yenileme çalışmalarına başlamış. Makyajlanacak olan model hibrit versiyon ile gelebilir.

Yeni Kia Sportage elektrikli olarak gelebilir

Koreli otomobil üreticisi, yeni 48V hafif hibrid teknolojisini makyaj ile bu modele entegre edebilecek konuma gelebilir. Otomobilin Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahne alacak. Görsel olarak güncellenmiş Kia Sportage , şirketin en son tasarım diline ayak uyduracak.

Ön tamponun daha keskin hatlara sahip olması bekleniyor. Arka uçtaki değişikliklerin daha küçük olması bekleniyor. Diğer motor yelpazesine gelince, şimdiye kadar nelerin değiştirileceği hakkında çok fazla bilgi yok. Bizim bildiğimiz iki benzinli üç de dizel seçenek ile model müşterilere sunulacak.

loading...